Żołnierze Kosmosu

Forum Sojuszu

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2008-11-19 17:37:01

piecisz

Administrator

2933456
Zarejestrowany: 2008-11-03
Posty: 84

Do Ministrów

Gratulacje dla Nowych Ministrow

Chcialbym by kazdy z Was przedstawil w ciagu kilku dni pomysly dotyczace pelnionych przez Was stanowiska
Wasz sposob dzialania, jakies pomysly dot. pelnionych stanowisk itd itp.
Macie pelne pole manewru, Wy tu rzadzicie


_Piecisz_
Admirał Federacji

Offline

 

#2 2008-11-20 01:37:42

microlife

Żołnierz Kosmosu

Zarejestrowany: 2008-11-11
Posty: 22

Re: Do Ministrów

Proponuję powołać w Ministerstwie Stanu następujące stanowiska:


Sekretarz Stanu ds. Misji Specjalnych - proponuję osobę kolegi: 7easyrider7

zadania na stanowisku:
1. zastępuje Ministra Stanu w chwili jego nieobecności pow. 24h
2. wnioskuje do Ministra Stanu w kwestiach dot. posłannictwa dyplomatycznego przez nasz sojusz do innego sojuszu w celu rozpatrzenia z nim określonych spraw np. podpisania paktu lub przymierza
3. koordynuje misje specjalne, które mogą służyć interesom sojuszy zarówno w przypadku istnienia stosunków dyplomatycznych, jak również w przypadku ich braku (mogą służyć nawiązaniu takich relacji), a także w sytuacji wojny (ścisła koordynacja działań z Ministerstwem Wywiadu oraz Ministerstwem Wojny).


Podsekretarz Stanu ds. Polityki wobec Planet Niezrzeszonych - proponuję osobę kolegi: meffiss

zadania na stanowisku:
1. zastępuje Ministra Stanu i Sekretarza Stanu w chwili ich nieobecności pow. 24h
2. wnioskuje do Ministra Stanu w kwestiach dot. przyjęcia nowych planet w skład sojuszu
3. w ścisłej kooperacji z Ministerstwem Wywiadu, wstępnie rozpatruje podania niezrzeszonych planet o przyjęcie do sojuszu Federacji Żołnierzy Kosmosu


Proszę kolegów o opinię, a w szczególności 7easyrider7 i meffiss

Ostatnio edytowany przez microlife (2008-11-20 10:50:57)

Offline

 

#3 2008-11-20 11:49:18

piecisz

Administrator

2933456
Zarejestrowany: 2008-11-03
Posty: 84

Re: Do Ministrów

Ciekawy pomysl, ale mysle ze chyba juz za duzo stanowisk bedzie w sojuszu. jest Nas 17 a 7 osob ma przypisane stanowiska.
Zreszta kazdy z sojuszu moze wnioskowac do Ciebie, wsprawie przyjecia nowych planet, czy jakis przymierzy.
Ciekawym rozwiazaniem byloby to ale w pozniejszym okresie, gdy sojuszunikow bedzie wiecej.

CZekam na wypowiedz innych graczy, jak cos to poddamy to glosowaniu.


_Piecisz_
Admirał Federacji

Offline

 

#4 2008-11-20 12:49:50

7easyrider7

Żołnierz Kosmosu

Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2008-11-10
Posty: 13

Re: Do Ministrów

Sorry koledzy, ale na mnie za bardzo nie możecie liczyć. Ja nie zawsze mam czas, żeby w ciągu dnia usiąść na dłużej do komputera. Po prostu pracuję i prowadzę równolegle własną firmę, poza tym studiuję zaocznie, więc nie jestem czasami za bardzo dyspozycyjny.
Poza tym Admirał ma chyba rację, że nie ma sensu mnożyć stanowisk w tak małym sojuszu jak nasz w tej chwili. To jest fajny pomysł, ale na przyszłość.

Offline

 

#5 2008-11-20 14:51:03

microlife

Żołnierz Kosmosu

Zarejestrowany: 2008-11-11
Posty: 22

Re: Do Ministrów

No cóż, to tylko propozycja. Chodziło mi głównie o zapewnienie sprawnego funcjonowania ministerstwa, w żadnym wypadku nie chodziło o scedowanie obowiązków, żeby samemu nic nie robić.
Generalnie od 1 grudnia również będę miał ograniczenia czasowe ze wzgledu na pracę, możliwe też kilkudniowe delegacje, podczas których nie będę miał dostępu do sieci
Także proszę kolegów o wyrozumiałość.

Offline

 

#6 2008-11-20 17:06:33

piecisz

Administrator

2933456
Zarejestrowany: 2008-11-03
Posty: 84

Re: Do Ministrów

nitk Ci niczego nie zarzucał
mala wymiana zdan


_Piecisz_
Admirał Federacji

Offline

 

#7 2008-11-20 17:27:25

microlife

Żołnierz Kosmosu

Zarejestrowany: 2008-11-11
Posty: 22

Re: Do Ministrów

Nosz przecie sam o nią poprosiłem
Może trochę nieudolnie staralem się wyjaśnić koncepcję utworzenia stanowisk podministerialnych

Ja osobiscie jestem zdania, że każdy członek sojuszu powinien mieć małą działęczkę przydzielonych "zadań", ale to mój taki subiektywny punkt widzenia.

Offline

 

#8 2008-12-01 15:02:38

dawidek

Żołnierz Kosmosu

Zarejestrowany: 2008-12-01
Posty: 3

Re: Do Ministrów

Zgadzam sie z graczem microlife mysle, ze kazdy powinien miec wklad w dzialanie sojuszu, daltego mysle ze jest potrzebny podzial obowiazkow.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ikariam-gamma.pun.pl www.dss.pun.pl www.young.pun.pl www.smoki-gra.pun.pl www.opcm.pun.pl