Żołnierze Kosmosu

Forum Sojuszu


#1 2008-11-12 23:17:43

artdrako

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-11
Posty: 4

Lokalizacja

Jak wiadomo jest początek gry i możliwości w niesieniu pomocy są dosyć mikre jak nie żadne,co w późniejszej grze powinno się zmienić i tu pozostaje kwestia lokalizacji i odległości z nimi związanymi.Trzeba po pierwsze udostępnić możliwość podglądu gdzie kto jest a co najważniejszy trzeba jakoś podzielić członków na dany sektor.Ja na przykład jestem na 01 Braciszek tez ale reszta to nie wiadoma. Dobrze by było aby do rangi gracza sojuszu był dopisek np: żołnierz kosmosu s1,wtedy wiadomo ze ten gracz jest na 01,później można wybrać dowódce każdego sektora który zarządzał by pomocą i atakami.i tyle.....

Offline

 

#2 2008-11-12 23:50:21

piecisz

Administrator

2933456
Zarejestrowany: 2008-11-03
Posty: 84

Re: Lokalizacja

prawie wsyscy sa na 1, chyba tylko dwoch zolnierzy jest na 2.

Zreszta jak wejdziesz na liste graczy w SI to masz przy kazdym takie male okienko z celownikiem i mozesz zobaczyc kto gdzie ma planety.
Poki co, jestes na 7 dniowym okresie probnym i nie masz mozliwosci tego sprawdzic spokojna glowa, juz tylko 5 dni zostalo


_Piecisz_
Admirał Federacji

Offline

 

#3 2008-11-13 00:44:37

artdrako

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-11
Posty: 4

Re: Lokalizacja

Zastanawiam się czemu ma służyć okres próbny na uni która dopiero raczkuje,po co tajemnica z lokalizacja, na wojnę SvS nie ma co liczyć,jeśli ktoś przekroczył próg 10 pkt to raczej na pewno będzie grał lepiej czy gorzej ale zawsze,ale nie oto chodzi nie rozwiązuje to spraw organizacyjnych jak wcześniej pisałem każdy sektor powinien mieć własnego dowódce i dyplomatę oni zajmowali się atakami, ochroną i rekrutacja itd....szczególy zostawiam na kiedy indziej nie chce mi się już pisać,ech

Offline

 

#4 2008-11-13 22:21:46

piecisz

Administrator

2933456
Zarejestrowany: 2008-11-03
Posty: 84

Re: Lokalizacja

CZemu służy okres probny ?

Nie chodzi i ukrywanie danych itd.
Okres probny jest po to by zaobserowac czy dany ochotnik jest aktywny w grze, na forum  i czy angazuje sie w sprawy sojuszu.
Okres probny nie jest dla ochotnika tylko dla sojuszu. chcialbys w przyszlosci przyjmowac pana xxx i odrazu dawac mu wszystkie uprawnienia ? a okazaloby sie ze gosc 1 na 2 tygodnie odwiedza gre i forum, ze uciekl tylko do nas bo oczekuje pomocy, ze jest szpiegiem itd itp. to tylko 7 dni zreszta.
Masz przyklad gracza Dawidek- ktory wlasnie napisal podanie o przyjecie....okazalo sie ze jest on glownym dostarczycielem surki dla Edenisty i chcial uciec przed atakami.

Oczywiscie gracze tacy jak Ty napewno przejda okres probny bez zadnego ale wkoncu takich graczy potrzebujemy (aktywnych).

Poza tym Twoja propozycja jest ciekawa z tymi podzialami ale chyba potrzebuje troche zmodyfikowania.
Podzial moze byc, tylko chyba nie w tym okresie gry, gdy mamy 16 zolnierzy a 14 jest na s1, domyslam sie ze bierzesz przyklad z innych sojuszy z UNI1 badz UNI2. To jest dobry pomysl, gdy sojusznikow jest np min po 10 na s1,s2,s3,s4.

Rozwin swoja mysl


_Piecisz_
Admirał Federacji

Offline

 

#5 2008-11-14 01:35:22

artdrako

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-11
Posty: 4

Re: Lokalizacja

Ech, znowu mam pisać ja nie piśmienny analfabeta wiece ile trudu to mnie kosztuje ale od czego jest Word ,dobra postaram się po króćce rozwinąć pomysł, tak jest to zaczerpnięte z innych uni czegoś takiego w innych sojuszach jest brak. Siła sojuszu polega na ilości graczy i ich jakości czym więcej aktywnych graczy tym większe możliwości ma sojusz do prowadzenia wojny itd… założenie było takie na każdy sektor delegujemy jakiegoś gracza jako dyplomatę on nim zarządza ,ocenia i rekrutuje graczy  ,przez co sojusz się rozrasta ,później typujemy dowódcę danego sektora, dowódca z tworzy z graczy  zbrojne ramie itd. Mam nadziej ze na razie wystarczy, chyba można załapać cały zmysł. Na początek uni3 trzeba rekrutować jak najwięcej graczy i kontrolować ich postępy jeśli gracz jest mało aktywny  wtedy aut . I to musza kontrolować przyszli dowódcy lub dyplomaci danego sektora chyba ze chcesz to robić wszystko sam. Acha ja odpadam z przedbiegach jestem tak leniwą osoba ze nawet pisać mi się nie chce .

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.transport13.pun.pl www.gorwroclaw.pun.pl www.nivejki.pun.pl www.outsidersclan.pun.pl www.forsakenangels.pun.pl