Żołnierze Kosmosu

Forum Sojuszu


#1 2008-11-27 09:04:21

7easyrider7

Żołnierz Kosmosu

Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2008-11-10
Posty: 13

Przyszłość sojuszu

Wydaje mi się, że biorąc pod uwagę fakt, iż nasz sojusz się ostatnio trochę skurczył, musimy pomyśleć co dalej. Ja widzę dwie opcje: albo próbujemy zrobić ostry nabór, albo myślimy o fuzji z innym sojuszem. Ja proponuję rozmowy z sojuszem Bloody Sith. Na uni2 byłem w ich akademii i wiem, że oni mają bardzo podobne podejście do tej gry. Poza tym, gdybyśmy się z nimi połączyli, nowy sojusz byłby aktualnie na 5 miejscu w klasyfikacji. Co o tym myślicie? Jeżeli bylibyście zainteresowani, to mogę spróbować z nimi pogadać, a później przekazać sprawę naszemu szefostwu.

Offline

 

#2 2008-11-27 10:09:37

piecisz

Administrator

2933456
Zarejestrowany: 2008-11-03
Posty: 84

Re: Przyszłość sojuszu

Dobry pomysl.

Tylko najbardziej w naszym sojuszu wkurza mnie brak zaangazowania zolnierzy.
Na forum udziela sie z 6 graczy (reszta ma glosowania, spekulacje gleboko gdzies)
Mysle zebysmy naprawili nasz sojusz, a potem dopiero robili fuzje.
Uwazam, ze moze nas byc mniej ale zgrani, a nie jak najwiecej, byle tylko jak najwyzej w klasyfikacji byc.
Na glosowanie w sprawie wojny czekam juz chyba 5 dni.
W glosowaniu na ministrow bralo udzial max 8 osob.
Trzeba cos z tym zrobic.

ja juz nie wiem.

A i proponuje zamiane stanowisk - microlife na ministra wywiadu
i 7 easyrider7 na ministra stanu ( bedziesz mial swobodna reke w rozmowach na temat fuzji itp.)


_Piecisz_
Admirał Federacji

Offline

 

#3 2008-11-27 12:33:34

7easyrider7

Żołnierz Kosmosu

Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2008-11-10
Posty: 13

Re: Przyszłość sojuszu

Mi nie chodzi o to, żeby być jak najwyżej w klasyfikacji, ale jak połączymy się z niedużym sojuszem pod względem ilości osób, ale z wysoką średnią, to mamy dużo większe pole manewru.
Podejrzewam tylko, że będziemy musieli my się przyłączyć do nich, a nie na owrót.
To, że mało jesteśmy zgrani jest dla mnie dodatkowym argumentem za fuzją. Silniejszy sojusz to albo wymusi, albo po prostu niektórzy wylecą.
Co do ministra, to mogę nim zostać, ale tak jak pisałem wcześniej, ciężko mi zagwarantować jakąś regularność, bo na prawdę jestem czasami zajętym człowiekiem, więc chyba dla sojuszu lepszy byłby ktoś bardziej dyspozycyjny.

Offline

 

#4 2008-12-03 14:22:54

7easyrider7

Żołnierz Kosmosu

Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2008-11-10
Posty: 13

Re: Przyszłość sojuszu

Zapomnijcie o temacie. Ponieważ nie było zaintersowania z waszej strony, to zaniechałem rozmowy. Niestety, ale chyba straciliśmy dobrą okazję, bo sojusz Bloody Sith połączył się niedawno z Terapią i są aktualnie na 1 miejscu (sojusz Bloody Therapy) ze średnią prawie 5.000.

Ostatnio edytowany przez 7easyrider7 (2008-12-03 14:23:37)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.young.pun.pl www.dss.pun.pl www.opcm.pun.pl www.smoki-gra.pun.pl www.shurikenninja.pun.pl